Kalender

Arrangement Dato Klokkeslett Sted
Høymesse v/ Wilhelmsson Sunday 29 January 2023 11:00 Strandlandet kirke
Gudstjeneste v/ Ryan Sunday 29 January 2023 11:30 Skrova bedehus
Kyndelsmesse v/ Kristjansson Sunday 29 January 2023 17:00 Vågan kirke
Vågan barneklubb Tuesday 31 January 2023 17:00 Svolvær menighetshus
Babysang i Kabelvåg Wednesday 01 February 2023 12:00 Kabelvåg menighetshus
Kom & spis Thursday 02 February 2023 16:30 Kabelvåg menighetshus
Høymesse v/ Ryan Sunday 05 February 2023 11:00 Digermulen kirke
Gudstjeneste v/ Høst Sunday 05 February 2023 17:00 Strauman kirke
Gudstjeneste på Samefolkets dag Monday 06 February 2023 17:00 Arbeider'n/ Fengselsparken
Vågan barneklubb Tuesday 07 February 2023 17:00 Svolvær menighetshus
Babysang i Svolvær Wednesday 08 February 2023 12:00 Svolvær menighetshus
Høymesse v/ Høst Sunday 12 February 2023 11:00 Gimsøy kirke
Høymesse v/ Wilhelmsson Sunday 12 February 2023 11:00 Svolvær kirke
Vågan barneklubb Tuesday 14 February 2023 17:00 Svolvær menighetshus
Babysang i Kabelvåg Wednesday 15 February 2023 12:00 Kabelvåg menighetshus
Karnevalsgudstjeneste v/ Sandmæl Sunday 19 February 2023 11:00 Henningsvær kirke
Karnevalsgudstjeneste v/ Ryan Sunday 19 February 2023 17:00 Strandlandet kirke
Vågan barneklubb Tuesday 21 February 2023 17:00 Svolvær menighetshus
Babysang i Svolvær Wednesday 22 February 2023 12:00 Svolvær menighetshus
Askeonsdagsmesse v/ Wilhelmsson Wednesday 22 February 2023 19:00 Svolvær kirke
Kom & spis Thursday 23 February 2023 16:30 Kabelvåg menighetshus
Høymesse v/Kristjansson Sunday 26 February 2023 11:00 Vågan kirke
Gudstjeneste v/Wilhelmsson Sunday 26 February 2023 11:30 Skrova bedehus
Gudstjeneste v/ Høst Sunday 05 March 2023 11:00 Strauman kirke
Gudstjeneste v/ Ryan Sunday 05 March 2023 17:00 Svolvær kirke
Vågan barneklubb Tuesday 07 March 2023 17:00 Svolvær menighetshus
Babysang i Svolvær Wednesday 08 March 2023 12:00 Svolvær menighetshus
Gudstjeneste v/Høst Sunday 12 March 2023 17:00 Digermulen kirke
Vågan barneklubb Tuesday 14 March 2023 17:00 Svolvær menighetshus
Babysang i Kabelvåg Wednesday 15 March 2023 12:00 Kabelvåg menighetshus
Høymesse v/ Ryan Sunday 19 March 2023 11:00 Svolvær kirke
Høymesse v/ Wilhelmsson Sunday 19 March 2023 11:00 Strandlandet kirke
Vinterfest Sunday 19 March 2023 17:00 Henningsvær kirke
Vågan barneklubb Tuesday 21 March 2023 17:00 Svolvær menighetshus
Babysang i Svolvær Wednesday 22 March 2023 12:00 Svolvær menighetshus
Kom & spis Thursday 23 March 2023 16:30 Kabelvåg menighetshus
Fasteaksjonsgudstjeneste Sunday 26 March 2023 11:00 Svolvær kirke
Gudstjeneste m/ Tårnagenter Sunday 26 March 2023 17:00 Vågan kirke
Vågan barneklubb Tuesday 28 March 2023 17:00 Svolvær menighetshus
Babysang i Kabelvåg Wednesday 29 March 2023 12:00 Kabelvåg menighetshus
Vågan barneklubb Tuesday 11 April 2023 17:00 Svolvær menighetshus
Babysang i Kabelvåg Wednesday 12 April 2023 12:00 Kabelvåg menighetshus
Vågan barneklubb Tuesday 18 April 2023 17:00 Svolvær menighetshus
Babysang i Svolvær Wednesday 19 April 2023 12:00 Svolvær menighetshus
Kom & spis Thursday 20 April 2023 16:30 Kabelvåg menighetshus
Vågan barneklubb Tuesday 25 April 2023 17:00 Svolvær menighetshus
Babysang i Kabelvåg Wednesday 26 April 2023 12:00 Kabelvåg menighetshus
Vågan barneklubb Tuesday 02 May 2023 17:00 Svolvær menighetshus
Babysang i Svolvær Wednesday 03 May 2023 12:00 Svolvær menighetshus
Vågan barneklubb Tuesday 09 May 2023 17:00 Svolvær menighetshus
Babysang i Kabelvåg Wednesday 10 May 2023 12:00 Kabelvåg menighetshus
Babysang i Kabelvåg Wednesday 24 May 2023 12:00 Kabelvåg menighetshus
Kom & spis Thursday 01 June 2023 16:30 Utendørs
Kom & spis Thursday 15 June 2023 16:30 På en strand